Раді Вас бачити на сайті наших улюблених біглів. "Старезний, густий, предковічний ліс на Волині. Посеред лісу простора галява з плакучою березою і великим прастарим дубом... Саме озеро — тиховодне, вкрите ряскою та лататтям, але з чистим плесом посередині. Містина вся дика, таємнича, але не понура — повна ніжної задумливої поліської краси". "Лісова пісня" Леся Українка

Саме серед такої чудової природи у місті Луцьку, на мальовничих берегах річки Стир живуть чудові біглі.Наші собаки вони постійно знаходяться у русі, полюють, мандрують. Нашу першу дівчинку Terra od Troch tabiel, ми привезли у 2012 році зі словацького розплідника "od Troch tabiel", щиро вдячні Ярці та Владу Шпак за таку чудову дівчинку. З того часу ми вирішили, що нам потрібна ще один бігль. І от через рік ми знайшли чудову перспективну дівчинку, у відомому угорському розпліднику Széphegyi-Szimat, так у 2013 році до нас приїхала Széphegyi-Szimat Katlyn. Але у цьому ж році до нас приїхав зі Словакіїї і перший хлопчик Zorro od troch tabiel. Ми створюємо найкращі умови для розвитку наших біглів. Наш розплідник тісно співпрацює з розплідниками Словакії, Угорщини, Польщі, Сербії, Росії та звісно ж України. Ми намагаємось не стояти на місці, а розвиватись та внести свій внесок у розвиток такої чудової та улюбленої породи бігль.

 

У 2014 році нами було зареєстровано розплідник GREAT BEAGLE у Міжнародній Кінологічній Федерації (FCI) та присвоєно № 306/14.

More info
МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
contact
Phone: +38 099 52 70 280 Email: anton_082@yahoo.com
ДЕМЧУК АНТОН
43018 ЛУЦЬК
ВУЛ. ТОПОЛЕВА, 24
Location in google Maps